ZZPRC Elektrowni Bełchatów

Strona główna
Aktualny czas
24 Sierpnia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Bartłomiej,
Cieszymir, Jerzy,
Joanna, Malina,
Michalina
Do końca roku zostało 130 dni.
Menu witryny
Strona główna
W Związku
W Elektrowni
W PGE i PGE GiEK
W Energetyce
Przegląd prasy
Płace
Kącik prawny
Władze Związku
Zasiłki statutowe
Prawo
O Nas
Przydatne linki
Nasze Galerie
Na wesoło
PZU Bolero
Administrator

A szefowa Compliance ciągle na urlopie... Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Andrzej Nalepa   
21.03.2017.
Według naszej wiedzy oraz doniesień medialnych trwa konflikt PIS w okręgu piotrkowskim.  Między politykami PiS trwa tam partyjna wojna. Część posłów, sympatyzujących z szefem MON, próbuje zwalczyć działaczy PiS zrzeszonych wokół senatora Wiesława Dobkowskiego.

Na spotkaniu w siedzibie PiS, posła Macierewicza reprezentował Bartłomiej Misiewicz. Według  doniesień medialnych odczytał on nazwiska ludzi z konkurencyjnej frakcji zatrudnionych w państwowych spółkach, w tym głównie w bełchatowskim PGE GiEK.

Bartłomiej Misiewicz podobno zażądał wyrzucenia ich z pracy a dzień po spotkaniu poseł Macierewicz odwołał Dobkowskiego z funkcji partyjnego pełnomocnika w powiecie bełchatowskim. Oczywiście nic nam do rozgrywek w PIS ale...co na to PGE S.A.

Moim zdaniem jako spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych  powinna podjąć zdecydowane działania w celu ratowania reputacji.

W powyższym kontekście zgłoszenie, jakie wykonaliśmy do struktur Compilance w PGE S.A. o kontrolę w PGE GiEK S.A. wydaje się być szczególnie zasadne.

Zmieniony ( 22.03.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Sonda
Tworzenie koncernu jest:
 
Popularne
Gościmy

Strona działa już
4239 dni.